Міжнародна співпраця



Учнівське самоврядування є постійним учасником Транскордонної освітньої  кампанії для шкіл в рамках Дня Європейської співпраці.

У 2017 році команда ЧЗШ№12 брала участь  у фіналі транскордонних змагань, що відбувався у м.Гродно ( Білорусь).

У вересні 2021 року члени учнівського самоврядування представляли нашу країну серед інших восьми команд-учасниць від України у  фіналі Транскордонної освітньої  кампанії для шкіл в рамках Дня Європейської співпраці у м.Львові.

У жовтні 2024 року учнівське самоврядування гімназії беремо участь у Освітній кампанії для молоді, яку щорічно організовує Програма Interreg NEXT Польща - Україна 2021-2027 з нагоди Дня Європейської співпраці. 

Ми співпрацюємо із школою-партнером  с. Майдан Ксєнжпольської гміни (Польща). Упродовж навчального року учні  спілкуються з польськими школярами, проводять спільні онлайн уроки.

2024 - 2025 н.р.

 

2023 - 2024 н.р.


Останнє опубліковане

04.06.2026
Останній дзвоник — день прощання, вдячності та пам’яті.

Сьогодні у нашій гімназії відбулося свято Останнього дзвоника — особливий і хвилюючий день, коли школа прощається зі своїми випускниками. Для наших дев’ятикласників завершилася важлива сторінка шкільного життя, сповнена навчання, дружби, досягнень і незабутніх спогадів. Дякуємо вам за щирі слова, теплі побажання, активність, наполегливість та ті добрі справи, якими ви залишили свій слід у житті гімназії. Бажаємо кожному впевнено крокувати обраним шляхом, не боятися мріяти, ставити високі цілі та досягати їх. Нехай доля буде щедрою на добрих людей, нові можливості та щасливі миті. Водночас цей день був особливим і з іншої причини. 4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії. Світла пам’ять усім невинним дітям, які назавжди залишаться в наших серцях. Нехай дитячий сміх завжди лунає над мирною українською землею, а кожна дитина має можливість навчатися, мріяти й жити під мирним небом. Щасливої дороги, дорогі випускники! У добру путь!

04.06.2026
Учні 2-В класу завершили навчальний рік екскурсією до міста професій LEOLAND.

Учні 2-В класу ( вчитель Єдинак О.І., асистент вчителя Піляк І.В.) завершили навчальний рік захопливою подорожжю до міста професій LEOLAND. Це була не просто екскурсія, а можливість спробувати себе в ролі дорослих та відчути особливості різних професій. Школярики отримали яскраві емоції і зрозуміли що навчатися можна не тільки за підручниками, а й через власний досвід, відкриття та нові враження.