| Повна назва: |
Гімназія №12 Шептицької міської ради Львівської області |
|---|---|
| Скорочена: | Гімназія №12 |
| Тип ЗЗСО: | Загальноосвітня школа |
| Новий тип ЗЗСО: | Гімназія з початковою школою |
| Ступiнь: | I-II |
| Форма власності: | комунальна |
| Індекс: | 80100 |
| Поштова адреса: | Україна, Львівська обл., м.Шептицький, вул. Степана Бандери, 17 |
| Телефони: | (03249)31551, (03249)31550 |
| E-mail: | school12.chervonograd@gmail.com |
| Директор: | Свйонтек Уляна Павлівна |
| Мова навчання: | українська |
| Кількість учнів: | 994 |
| Кількість персоналу: | 100 |
| Кількість класів: | 35 |
| Кількість приміщень: | 170 |
| Кількість інклюзивних класів: | 9 |
| Кількість учнів у них: | 15 |
| Реквізити |
Отримувач: БО "БФ сприяння розвитку школи "Ідея - 12" Код: 44973823 МФО банку: 325796 Банк отримувача: ФЛ ОУ АТ "Ощадбанк" Р/рахунок: UA 783257960000026003300645032 Призначення платежу: Благодійна допомога для розвитку школи від ПІБ, клас |
Останнє опубліковане
Останній урок у 1-А класі (вч.Уліцька О.І.) став справжнім святом знань, командного духу та щирих емоцій. Замість звичного декламування віршів ми провели інтерактивну гру-змагання, яка об'єднала весь клас і дозволила кожній дитині проявити свої лідерські та інтелектуальні здібності. Діти на чудовій, позитивній ноті завершили навчання у 1 класі!!!
Навчальний рік для учнів 3-В класу завершився яскравою та незабутньою екскурсією на хутір «Лісова мрія» у селі Боянець. Разом із учителем Сьомкіною Н.А. та асистентом учителя Костельною О.С. діти поринули у світ природи, добрих емоцій і нових вражень. На учнів чекали цікава екскурсія хутором, інтерактивне спілкування з тваринами, прогулянки на свіжому повітрі та катання верхи на конях. Цей день подарував дітям багато радості, позитивних емоцій і став чудовим завершенням ще одного успішного навчального року. Дякуємо батькам за підтримку, допомогу в організації поїздки та можливість подарувати дітям такі яскраві й незабутні враження. Бажаємо всім веселих, безпечних і незабутніх літніх канікул!
У четвертих класах відбувся особливий і зворушливий останній урок у початковій школі. Учні попрощалися зі своїми першими вчителями, рідними класами та незабутніми роками дитинства. Попереду на них чекає новий етап шкільного життя — навчання у 5 класі, нові відкриття та цікаві звершення!
Сьогодні у нашій гімназії відбулося свято Останнього дзвоника — особливий і хвилюючий день, коли школа прощається зі своїми випускниками. Для наших дев’ятикласників завершилася важлива сторінка шкільного життя, сповнена навчання, дружби, досягнень і незабутніх спогадів. Дякуємо вам за щирі слова, теплі побажання, активність, наполегливість та ті добрі справи, якими ви залишили свій слід у житті гімназії. Бажаємо кожному впевнено крокувати обраним шляхом, не боятися мріяти, ставити високі цілі та досягати їх. Нехай доля буде щедрою на добрих людей, нові можливості та щасливі миті. Водночас цей день був особливим і з іншої причини. 4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії. Світла пам’ять усім невинним дітям, які назавжди залишаться в наших серцях. Нехай дитячий сміх завжди лунає над мирною українською землею, а кожна дитина має можливість навчатися, мріяти й жити під мирним небом. Щасливої дороги, дорогі випускники! У добру путь!
Учні 2-В класу ( вчитель Єдинак О.І., асистент вчителя Піляк І.В.) завершили навчальний рік захопливою подорожжю до міста професій LEOLAND. Це була не просто екскурсія, а можливість спробувати себе в ролі дорослих та відчути особливості різних професій. Школярики отримали яскраві емоції і зрозуміли що навчатися можна не тільки за підручниками, а й через власний досвід, відкриття та нові враження.