Правила прийому здобувачів освіти



Правила прийому дітей до 1 класу

 

До першого класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, як правило, з 6 років.

Для зарахування учнів до першого класу закладу загальної середньої освіти батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

  • заява одного з батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора навчального закладу;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія ідентифікаційного коду дитини;
  • оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о;
  • для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування закладу, на її першочергове зарахування, один із батьків дитини має подати копію одного з таких документів, що підтверджують місце проживання на території обслуговування закладу освіти:
    • паспорт громадянина України одного з батьків дитини;
    • довідка про реєстрацію місця проживання/перебування дитини або одного з її батьків;
    • витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання;
    • документа, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності);
    • документу, що засвідчує право користування житлом (договір найму, піднайму, оренду);
    • акта обстеження матеріально – побутових умов.

Під час подання заяви пред’являється оригінал відповідного документа.

 

Зарахування до гімназії

 

     1. Зарахування до 5 класу гімназії відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 4 класу. На вільні місця (у разі їх наявності) діти зараховуються у такому порядку:

  • до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;
  • впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

Зарахування до 6-9 класів гімназії на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється відповідно до пункту 7 розділу І цього Порядку.

До 6-9 класів переводяться всі учні 5-8 класів гімназії, які не виявили намір припинити навчання в ньому.

Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється відповідно до пункту 7 розділу І цього Порядку. 

     2. Зарахування до гімназії здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини (чн повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку. 

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

У випадку подання копій документів, передбачених цим пунктом, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 1 цього пункту).


Останнє опубліковане

14.04.2025
Дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції "Великдень для Захисників!"

63 Окремий Батальйон Сил ТрО Збройних сил України - Шептицький Дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції "Великдень для Захисників!" Ваша чуйність, небайдужість та готовність допомогти зігрівають серця наших Героїв!Нехай світле свято Воскресіння Христового подарує силу для подолання всіх труднощів!

11.04.2025
Верба бʼє, не я бʼю, За тиждень Великдень!

Такі привітальні слова розучили учні 1-А класу(вчитель Запісоцька Н.Б.) для того, щоб у Вербну неділю вітати один одного.Дізналися багато цікавого про користь верби. А майстер-клас»Верба красна розквітає» додав святковості і позитивних емоцій.Щиро дякуємо п. Наталії та п. Олені( садок 12) за чудові галузки, які допомогли нам прикрасити. Виручені кошти підуть на допомогу ЗСУ. Дякуємо нашим захисникам за можливість працювати і творити.

11.04.2025
Духовний вечір "Коротка дорога від серця до Бога".

В очікуванні найвеличнішого християнського свята - Воскресіння Христового, в нашій гімназії відбувся духовний вечір "Коротка дорога від серця до Бога". Це була чудова нагода заглибитися у свої думки, задуматися над своїми вчинками. Дякуємо усім, хто долучився та допоміг зробити цей захід особливим! Нехай наші серця завжди залишаються відкритими для Бога і доброти!

10.04.2025
ФОРМУЄМО ОСОБИСТІСТЬ НА ЗАСАДАХ ВІРИ І ЛЮБОВІ

«Душа людини, як та незаписана картка паперу, можна на ній писати гарні й добрі речі», Андрей Шептицький. У світі, що стрімко змінюється, особливо важливо плекати в дітях не лише знання, а й серце – здатне співчувати, відповідально діяти та жити заради інших, водночас не загубивши себе. Саме про це йшла мова під час семінару учителів християнської етики «Формування соціальної компетентності школярів на християнських цінностях для розвитку свідомої, вільної та відповідальної особистості», який відбувся 9 квітня в Гімназії №12. Зустріч розпочалася з вітального слова Уляни Свйонтек, директора Гімназії №12, яка підкреслила значущість духовного виховання у сучасній освітній практиці, важливість предметів духовно-морального спрямування. Вона наголосила, що саме через закладення християнських засад формується особистість, здатна до співчуття, відповідальності та активної громадянської позиції. Під час семінару Оксана Галабурда, вчитель християнської етики Гімназії №12, детально висвітлила основні фактори педагогічного впливу на розвиток соціальної компетентності школярів, враховуючи тип сприйняття інформації. Особливу увагу учасників семінару було привернуто до інтерактивних методик: • Майстер-клас по використанню складанки, як універсальної форми роботи на уроках – формат, що сприяє розвитку критичного мислення та творчого підходу в навчальному процесі. • Духовний вечір «Коротка дорога від серця до Бога» за участі учнів 8-9 класів, надзвичайно щирий, глибокий, зворушливий час роздумів, пісень і тиші, де кожен міг відчути близькість Бога і відкрити йому своє серце. • Майстер-клас декорування вербових гілочок від Лілії Гудим, що створив атмосферу творчості та єднання серед учасників семінару. Семінар став важливою платформою для обговорення ефективних методик духовного та соціального виховання, дозволивши учителям обмінятися досвідом, ідеями та практичними рекомендаціями.