У свято Дня Соборності
Сьогодні, у свято Дня Соборності, до Світлиці-музею Тараса Городецького вперше в цьому році до нас прийшли учні.
Це семикласники Гімназії 12 з класним керівником Лілією Гудим.
Хоч ворог і переривав наші плани зустрічі, під час тривоги ми спілкувалися в укритті.
Діти мають досвід писанкування завдяки класній керівниці, бо вона сама творча особистість і прилучає вихованців до краси і мистецтва.
Згодом після закінчення тривоги детальніше ознайомилися з писанковим спадком світлої памʼяті майстрів Тараса Городецького та Юлії Бурко.
На згадку про зустріч екскурсанти отримали листівочки із зображенням писанок Тараса Городецького.
Дякуємо батькам, вчителям за гарне виховання дітей, прилучення їх до українських традицій і нашої матеріально-духовної культури.
Хочеться вірити, що серед цих гімназистів наші майбутні Майстри.
Дякуємо Воїнам Світла за Небо над нами.