Заощаджуємо електроенергію!




ПОРАДИ

1. Вимикати світло, якщо ніхто не знаходиться у кімнаті
2. Використовувати енергоефективні лампочки. Варто встановити світлодіодні (LED) енергозберігаючі лампочки, які не містять шкідливих речовин.
3. Датчики руху – можливість заощаджувати електроенергію, коли вона не потрібна. У багатоквартирних будинках їх варто встановити у коридорах, під’їзді, на сходах та інших місцях спільного користування. У приватному будинку – біля дверей та на подвір’ї.
4. Енергозберігаючі побутові прилади мають маркування «А» чи «А+». Холодильник такого класу споживатиме на 30-50% менше електроенергії, ніж пристрій такого ж об’єму марки «В».
5. Режим очікування для комп’ютера доречний, якщо залишати його на кілька хвилин, а не на всю ніч. Слід вимикати пристрої, якими ніхто не користується. А ще краще – вимикати взагалі штекер з розетки. Це не лише дозволить заощадити електроенергію, але й вбереже пристрої від впливу можливих перепадів електроенергії. Можна також встановити автоматичні вимикачі.
6. Не можна залишати прилади, що працюють від акумулятора (наприклад, мобільні телефони), увімкненими довше, ніж потрібно для повної зарядки акумулятора.


Останнє опубліковане

24.01.2025
ПРО ВІРУСНИЙ ГЕПАТИТ А

та способи уникнення захворювання розповіла учням та працівникам закладу освіти медична сестра Микітко І.С.

23.01.2025
ПРОТИДІЙМО ШАХРАЙСТВУ

Міністерство внутрішніх справ України спільно з Національною поліцією України та Міністерством соціальної політики України розробило роз’яснювальні матеріали,спрямованІ на запобігання та протидію шахрайству, іншим зловживанням. Заходьте за покликанням та будьте обізнаними!

22.01.2025
У День Соборності

діти об'єдналися своїми мріями, побажаннями, вірою та любов'ю до рідної України. Поетичні вислови, музичні переспіви, захист малюнків - створили святкову атмосферу у кожному класі.

27.12.2024
Разом навчаємося і зростаємо .Разом ми – Європа.

Проєкт міжнародної технічної допомоги «Українцям про Європейський Союз», що фінансується Європейським Союзом, стосовно поширення інформаційно-просвітницького контенту в межах комунікаційної кампанії ЄС. Знайомтесь детально за посиланням з основними напрямками кампанії.

16.12.2024
Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет

Матеріали курсу сприятимуть формуванню громадянської стійкості шляхом отримання навичок необхідних для ефективного реагування в умовах надзвичайних та кризових ситуацій. Переходь за посиланням.