«Душа людини, як та незаписана картка паперу, можна на ній писати гарні й добрі речі», Андрей Шептицький.
У світі, що стрімко змінюється, особливо важливо плекати в дітях не лише знання, а й серце – здатне співчувати, відповідально діяти та жити заради інших, водночас не загубивши себе. Саме про це йшла мова під час семінару учителів християнської етики «Формування соціальної компетентності школярів на християнських цінностях для розвитку свідомої, вільної та відповідальної особистості», який відбувся 9 квітня в Гімназії №12.
Зустріч розпочалася з вітального слова Уляни Свйонтек, директора Гімназії №12, яка підкреслила значущість духовного виховання у сучасній освітній практиці, важливість предметів духовно-морального спрямування. Вона наголосила, що саме через закладення християнських засад формується особистість, здатна до співчуття, відповідальності та активної громадянської позиції.
Під час семінару Оксана Галабурда, вчитель християнської етики Гімназії №12, детально висвітлила основні фактори педагогічного впливу на розвиток соціальної компетентності школярів, враховуючи тип сприйняття інформації. Особливу увагу учасників семінару було привернуто до інтерактивних методик:
Семінар став важливою платформою для обговорення ефективних методик духовного та соціального виховання, дозволивши учителям обмінятися досвідом, ідеями та практичними рекомендаціями.
Щиро дякуємо Оксані Галабурді, всім організаторам і учасникам семінару за змістовну, теплу й натхненну зустріч. Дякуємо Богу і нашим ЗСУ за можливість проведення семінару!
Ольга Пляцко, консультант ЦПРПП