Правила прийому здобувачів освіти



Прийом документів для вступу до 1 класу буде здійснюватись для всіх бажаючих, а зарахування буде відбуватися згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367.

 Що потрібно взяти для надання документів дитини до 1 класу:

1.      Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки  напишуть в день подання документів).

2.      Копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)

3.      Копію ідентифікаційного коду дитини

4.      Медична довідка форма № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»/орігінал/

5.      Мати при собі документ, що встановлює особу заявника /оригінал/

  Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником -  територія села Борятин , село Бережне, село Рудка,Червоноградського  району, Львівської області.

 

Прийом дітей до дитячого садочку здійснюється керівником протягом календарного року за умови наявності вільного місця та відповідно до порядку електронноїчерги.

https://sadok.loda.gov.ua/?page=line&id=212 

Група формується з квітня по серпень поточного року.

Документи    які   потрібні для вступу у дитячий садочок.

  1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють(заяву батьки  напишуть в день подання документів).
  2. Копіясвідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)Копію ідентифікаційного коду дитини
  3. Медична довідка про стан здоров'ядитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад /довідка 026/оОРІГІНАЛ/
  4. Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.
  5. Мати при собі документ, що встановлює особу заявника /оригінал/

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти йогозасновником -  територія села Борятин , село Бережне, село Рудка Сокальського району, Львівськоїобласті.

  Детальне  роз’яснення  про прийом дітей в дошкільну групу

https://mon.gov.ua/ua/osvita/doshkilna-osvita/zapis-do-dityachogo-sadochka

 


Останнє опубліковане

10.03.2025
Кібербезпека під час війни

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України ворог активно використовує інформаційні технології для досягнення своїх цілей. Кібербезпека під час війни надзвичайно важлива, оскільки ворог може використовувати кібератаки для проведення пропаганди та дезінформації. Ризики включають можливість впливу на громадську думку через розповсюдження фальшивих новин, маніпулювання соціальними мережами та злам медіа-ресурсів. Це може призвести до паніки серед населення, зниження морального духу та навіть до поширення розбрату та зневіри в українському суспільстві.

24.01.2025
Матеріали «Щодо проведення роз’яснювальної роботи», Львівської обласної військової адміністрації

https://mvs.gov.ua/public/nacionalnastrategiia-spriiannia-rozvitku-gromadianskogo-suspilstva-v-ukrayini-na-2021-2026-roki/rekomendaciyi-shhodo-zapobigannia-viniknenniu-peredumov-ucinenniapravoporusen-u-sferi-blagodiinoyi-ta-volonterskoyi-diialnosti-1 .

22.01.2025
День Соборності України

День Соборності — це нагадування про те, як важливо бути разом, попри всі труднощі і виклики, які постають на нашому шляху. Нехай цей день стане для всіх нас нагодою для роздумів про силу і незламність українського духу, а також про те, як важливо зберігати та примножувати здобуту свободу і незалежність.

30.12.2024
Комунікаційна кампанія «Разом навчаємося і зростаємо»

Із вересня 2024 року проєкт впроваджує комунікаційну кампанію «Разом навчаємося і зростаємо», яка має на меті підвищення обізнаності українців, про допомогу Євросоюзу в сфері освіти (більше інформації про кампанію можна отримати на сайті eu4ukraine.eu). Кампанія триватиме до січня 2025 року та охопить усі регіони України, проводячи інформаційно-просвітницькі заходи, експертні дискусії та зустрічі з представниками програм ЄС. Основні напрямки кампанії: 1. Ремонт і відбудова шкіл: - Забезпечення безпечних умов навчання. 2. Освітні проєкти: - Підвищення обізнаності учнів та батьків щодо мінної небезпеки. - Організація навчальних та соціальних ініціатив для розвитку сучасних навичок серед молоді