Загальноукраїнська соціальна інформаційна компанія



В Україні стартувала інформаційна кампанія з енергоефективності «Залиш цю енергію для себе». Її мета – розповісти про прості побутові рішення, що допомагають ефективніше використовувати енергію, зберігати тепло в оселях і легше переживати періоди відключень чи дефіциту електроенергії. Ініціатива акцентує увагу на доступних кроках, які може впровадити кожна родина: -встановлення тепловідбивних екранів за радіаторами, -переведення вікон у зимовий режим, -використання аераторів для економії гарячої води, -замінити старі лампи на LED, -свідоме споживання електроенергії в побуті. В умовах війни енергоефективність – це про економію і про можливість зберегти базові умови життя та тепло в оселі.

https://www.eeua.org.ua/


Останнє опубліковане

12.06.2026
Літня школа!

Все теплим промінням зігріто. Ура! Починається літо, І сонце всміхається з неба - Нам більшого щастя не треба. У Борятинській гімназії з 05.06- 12.06.2025р. працювала Літня школа "Джерельце". У Літній школі діти набули додаткових вражень, взяли участь у різних заходах: здійснили екскурсію"Стежками рідного краю", спортивних з тренерами з ДЮСШ, здійснили поїздку в м.Шептицький на майстер-клас з приготування піци,а також посадили власноруч кактуси з працівниками еколого-натуралітичного центру .

08.06.2026
Випускний у дошкільному підрозділі!

У нашому дошкільному підрозділі Борятинської гімназії відбулося особливе та хвилююче свято – випускний! Наші маленькі випускники зробили перший важливий крок у своєму житті та попрощалися з безтурботною країною дитинства. Попереду на них чекають нові знання, відкриття, шкільні друзі та цікаві пригоди. Щиро дякуємо батькам за підтримку, довіру та співпрацю, а нашим діткам бажаємо впевненості, наполегливості, успіхів у навчанні та здійснення всіх мрій! Нехай шкільна стежинка буде легкою, а дитячі спогади про садочок назавжди залишаться у ваших серцях!

04.06.2026
4 червня у Борятинській гімназії пролунав Останній дзвоник – 2026

Це особливий, хвилюючий і незабутній день . Він сповістив про завершення ще одного навчального року та відкрив нову сторінку в житті наших випускників. Цей день був наповнений щирими усмішками, теплими словами подяки, квітами та світлими спогадами. Для когось попереду літні канікули, а для випускників – нові мрії, важливі рішення та дорога у доросле життя.

28.05.2026
Національний тиждень безбар'єрності.

В Борятинській гімназії з 25 по 31 травня 2026 року проводився Національний тиждень безбар’єрності- — це щорічна інформаційна кампанія, покликана сформувати в учнів, вчителів та батьків культуру толерантності, емпатії та рівних можливостей для всіх. Вона нагадує, що безбар’єрність — це не лише про фізичні пандуси, а й про спілкування, інформацію та ставлення. Протягом цього тижня в гімназїі проводились тематичні заходи для учнів 1-9 класів: -Перегляд відео та фільмів: перегляд тематичних роликів про фізичну, освітню та цифрову безбар'єрність з подальшим обговоренням. -Тематичні виставки: створення малюнків, на тему інклюзії та прийняття. -Уроки емпатії та доброзичливості: інтерактивні заняття про те, як правильно комунікувати з людьми з інвалідністю, без упереджень та стереотипів.

21.05.2026
З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, УКРАЇНО!

Вишиванка українська - мого роду оберіг, Нитки чорна і червона, візерунок гарно ліг. Моя доля, моя сила, це сорочка непроста, Українського народу- давня спадщина свята.