1 вересня у Гімназії №5 – новий старт, нові вершини!



Сьогодні у стінах нашої рідної Гімназії №5 панувала особлива атмосфера – урочиста, хвилююча, тепла. Перший дзвоник традиційно відкрив новий навчальний рік, а разом із ним – безліч можливостей, відкриттів і досягнень! Ми щиро вітали першокласників, які сьогодні вперше переступили поріг школи. Їхні очі світилися від захоплення, а серця билися в унісон із мріями про щасливе майбутнє. Для них розпочинається захопливий шлях до знань. Старшокласники ж повернулися до навчання з новими цілями та амбіціями. Попереду – цікаві проєкти, олімпіади, перемоги та яскраві моменти шкільного життя. Особливим і духовно збагаченим моментом свята стало окроплення усіх учасників навчального процесу свяченою водою, яке звершив отець Августин із церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України. Ми щиро вдячні отцю за теплі слова благословення, молитву за добрий початок і щасливий рік для кожної дитини, вчителя та родини гімназії. Щиро дякуємо нашим учителям за натхнення, терпіння та безмежну любов до своєї справи. Батькам – за підтримку та довіру. А учням – за жагу до знань! Попереду — нові звершення, цікаві уроки, натхнення до навчання і щирі миті шкільного життя!

Останнє опубліковане

04.06.2026
ВІДКРИТТЯ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ

Сьогодні у нашій гімназії відбулося урочисте відкриття літньої школи! На учнів чекали цікаві знайомства, захопливі завдання та море позитивних емоцій. Протягом дня діти брали участь у веселих інтерактивних заняттях, знайомилися один з одним, розповідали про себе англійською мовою, удосконалювали свої комунікативні навички та впевнено демонстрували свої знання. Особливу увагу було приділено активному відпочинку. Учні із задоволенням займалися спортом, брали участь у рухливих іграх та командних естафетах, отримуючи заряд енергії та гарного настрою. Перший день літньої школи подарував усім багато усмішок, нових вражень і чудовий настрій. Попереду ще багато цікавих заходів, творчих відкриттів та незабутніх моментів! Бажаємо нашим учням веселих, активних та пізнавальних літніх канікул разом із літньою школою!

04.06.2026
Останній дзвоник – 2026

Сьогодні у нашій гімназії пролунав останній дзвоник – особливий символ завершення ще одного навчального року, наповненого знаннями, досягненнями, дружбою та незабутніми подіями. Свято розпочалося з теплих слів привітання директора гімназії, яка підбила підсумки року, подякувала учням за старанність, педагогам – за невтомну працю, а батькам – за підтримку та співпрацю. Особливою частиною урочистостей стало нагородження учнів, які продемонстрували високі результати у навчанні. Їхня наполегливість, працьовитість та прагнення до знань стали прикладом для всієї шкільної родини. Духовного піднесення святу додало благословення священника о. Августина з церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України. У своїй промові отець побажав учням миру, Божої опіки, мудрості та щасливої життєвої дороги. Зворушливими були вітання наймолодших учнів – першокласників, які щирими словами та усмішками подарували гарний настрій усім присутнім. Їхні побажання випускникам стали символом єдності поколінь нашої гімназійної родини. Окрасою свята став чудовий танцювальний номер випускників, який подарував гостям яскраві емоції та незабутні враження. Під час заходу відбувся благодійний збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї важливої справи. Разом ми вкотре довели, що сила нашого народу – в єдності, доброті та підтримці наших захисників. Нехай літні канікули принесуть усім учням гарний відпочинок, нові враження та незабутні моменти. А випускникам бажаємо впевнено крокувати назустріч своїм мріям, ніколи не зупинятися на досягнутому та завжди пам'ятати рідну гімназію. Останній дзвоник пролунав, але попереду – нові звершення, нові можливості та нові перемоги!

03.06.2026
Маленькі глядачі — великі враження!

Сьогодні у нашого 1-А класу (керівник Пахолок Ірина Ігорівна) був особливий день! Ми змінили шкільні парти на затишні крісла кінотеатру та всією дружньою компанією вирушили на перегляд мультфільму! Для багатьох першачків це був перший спільний вихід у світ із однокласниками. Спільне споживання попкорну, колективний сміх на весь зал та щирі переживання за героїв — це було неймовірно! Додому поверталися втомлені, але безмежно щасливі та переповнені емоціями. Обговорення сюжету не вщухало всю дорогу! Переконані, що такі моменти зближують клас найсильніше. Попереду ще багато спільних пригод!

03.06.2026
УВАГА НОВА ПОДІЯ У СТРІЧЦІ НОВИН

Учні 1-Б класу сьогодні попрощалися зі «Сторінками ФейсБукваря» Це було не просто свято, а справжня й сучасна подорож у світ знань, дружби та відкриттів! Море посмішок Цікаві пригоди Яскраві дитячі таланти Святковий настрій Незабутні спогади Особливо приємним моментом свята став візит директорки гімназії №5 Красільчук Богдани Ярославівни, яка привітала першокласників із важливою подією в їхньому житті, побажала успіхів у навчанні, нових звершень, цікавих відкриттів та впевненого кроку дорогою знань. За цей рік наші першокласники навчилися читати, писати, рахувати, дружити, допомагати одне одному та впевнено крокувати дорогою знань. Наш сьогоднішній статус такий: «Букварик прочитано та пройдено успішно!» Перший клас підкорено! Готові до нових знань, відкриттів і перемог! Ми з нетерпінням чекаємо на: ваші мільйонні лайки теплі коментарі не забувайте поширити нас на своїй сторінці й обов’язково поділитися з друзями Не забувайте підписатися на нас у мережі Facebook Шукайте нашу сторінку «ПершоБанда 1-Б»!

02.06.2026
Зоряне намисто - 2026

Сьогодні у нашій гімназії відбулася одна з найочікуваніших та найзворушливіших подій навчального року – урочиста церемонія нагородження «Зоряне намисто – 2026». Цей день став справжнім святом інтелекту, творчості, спорту, наполегливості та дитячих талантів. У святково прикрашеній залі зібралися учні, батьки, вчителі та гості, щоб разом вшанувати тих, хто протягом року наполегливо працював, здобував перемоги та прославляв нашу гімназію на міському, районному, обласному та всеукраїнському рівнях. Розпочалося свято з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання на знак шани й вдячності нашим Захисникам і Захисницям, які щодня виборюють для нас право жити, навчатися, мріяти та будувати майбутнє у вільній Україні. Протягом церемонії нагороди отримали переможці та призери предметних олімпіад, науково-дослідницьких конкурсів, спортивних змагань, творчих та екологічних проєктів, мистецьких фестивалів і патріотичних конкурсів. Кожна відзнака стала символом старанності, відповідальності та великої праці наших учнів. Особливі слова вдячності звучали на адресу педагогів, які щодня відкривають перед дітьми нові горизонти знань, підтримують, надихають та допомагають досягати високих результатів. Саме завдяки їхньому професіоналізму, мудрості та відданості своїй справі народжуються нові перемоги. Щиро дякуємо батькам наших учнів за любов, підтримку, віру у своїх дітей та активну участь у житті гімназії. Адже кожне досягнення дитини — це спільний успіх учня, родини та вчителів. Особливу подяку висловлюємо сім'ї Фаїків — Фаїку Михайлу Павловичу та Фаїк Оксані Володимирівні за щедрі подарунки для наших учнів, підтримку талановитої молоді та небайдужість до розвитку гімназійної родини. Ваше добре серце, турбота та увага до дитячих успіхів надихають на нові звершення та дарують щирі посмішки нашим вихованцям. Яскравою окрасою свята стали художні номери, музичні виступи та творчі композиції, які створили особливу атмосферу радості, натхнення та гордості за нашу молодь. Сьогодні ми вкотре переконалися, що наша гімназія багата на талановитих, розумних, креативних і цілеспрямованих дітей. Саме вони є нашим сьогоденням і майбутнім України. Кожна нагорода, кожен диплом і кожна перемога — це ще одна зірочка у великому «Зоряному намисті» нашої гімназії. Вітаємо всіх нагороджених! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, сміливо мріяти, підкорювати нові вершини та впевнено крокувати до своїх цілей. Нехай ваші таланти сяють ще яскравіше, а наступний рік принесе нові звершення, нові перемоги та нові зірки на небосхилі нашої гімназії! Пишаємося вами! Разом ми творимо історію успіху нашої гімназії!