Історія закладу



                            Будинок дитячої та юнацької творчості м.Соснівки

     Будинок школяра (тепер БДЮТС) вперше прийняв дітей у січні 1994 року. На той час працювало двадцять гуртків різноманітного профілю. Першим директором стала Футиш Тетяна Олександрівна. Спочатку більшість гуртків займалося  на базі усіх трьох шкіл міста. Перший колектив складався з людей різних за професією та віком. А починали: Кучмінський  Петро Васильович, Перелигіна Марія Іванівна, Панфьорова Ольга Петрівна, Галащук  Ірина Степанівна, Виноградська Ганна Олександрівна та ін.  Будинок школяра швидко полюбився юним соснівчанам. Тут через мережу гуртків та секцій діти мали змогу вибрати собі заняття до душі, розвинути свої здібності, фізичні якості, цікаво і корисно провести вільний час та отримати початкові професійні знання. На той час в різних гуртках та секціях займалося біля тисячі дітей віком від 5 до 13 років. Секція вільної боротьби (керівник Абрамов Л.О.) була найбільш популярною серед підлітків. Її вихованці займали призові місця на  обласних та всеукраїнських  турнірах.  Гурток кераміки  вів заслужений вчитель Бучинський  С.Л. Багато його вихованців у майбутньому стали художниками. Позашкільним закладом керували: Баглаєвич С.М., Щербань Н.І. 

        З червня 2000 року колектив очолив Слука Степан Іванович. У 2005 році Будинок школяра було перейменовано в Будинок дитячої та юнацької творчості м.Соснівки.

                            


Останнє опубліковане

27.02.2024
БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ

БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вирогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA». https://t.me/+rPL5V0CMx0NlOTky Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.

30.11.2023
Нова Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіціїсторінка

Платіжна безпека: основні поради від Кіберполіції

30.11.2023
Сторінка в Фейсбуці

Будинок дитячої та юнацької творчості м.Соснівка

30.11.2023
Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»

Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»

30.11.2023
Кібербулінг

На жаль, діти з особливими освітніми потребами часто потерпають від булінгу та кібербулінгу. Діти, батьки та вчителі повинні бути готовими до цього явища, щоб попередити та вчасно ліквідувати. Слово «булінг» означає утиск, дискримінацію, цькування та інші види жорстокого ставлення однієї дитини або групи дітей до іншої.