Останнє опубліковане
Літо — це час для відпочинку, нових відкриттів, цікавого спілкування та яскравих вражень.
Вітаємо команду учнів 8-В і 8-Б класу (класні керівники Голодинська Т.М, Панасюк Ю.Є.) "Еко-логіка" за зайняте II місце у туристсько-краєзнавчій спартакіаді школярів! Щира подяка вчителям, учням та батькам за активну підтримку, допомогу та участь у конкурсі.
З 25 травня по 29 травня в гімназії пройшов тиждень безбар’єрності у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору до 2030 року.
28 травня педагоги та учні гімназії взяли участь в онлайн-конференції "Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та підходи 2025/26 навчального року".
28 травня 2026 року о 11:00 проводить онлайн конференцію «Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та підходи 2025/26 навчального року».