Кіберстійкість



28 травня педагоги та учні гімназії взяли участь в онлайн-конференції "Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та підходи 2025/26 навчального року".

Під час конференції провідні експерти з цифровізації, представники СБУ та Кіберполіції, а також науковці топових ЗВО України обговорили ключові загрози 2025/2026 навчального року, правила кібергігієни на літні канікули 2026 року та можливості навчання за спеціальністю «Кібербезпека». 

Окрему увагу під час заходу було приділено формуванню навичок безпечної поведінки в цифровому середовищі та підвищенню рівня кіберстійкості закладів освіти. Конференція стала корисною та пізнавальною для учнів.

Дякуємо організаторам за проведення актуального та змістовного заходу.


Останнє опубліковане

08.06.2026
Літня школа

Літо — це час для відпочинку, нових відкриттів, цікавого спілкування та яскравих вражень.

01.06.2026
Еко-логіка

Вітаємо команду учнів 8-В і 8-Б класу (класні керівники Голодинська Т.М, Панасюк Ю.Є.) "Еко-логіка" за зайняте II місце у туристсько-краєзнавчій спартакіаді школярів! Щира подяка вчителям, учням та батькам за активну підтримку, допомогу та участь у конкурсі.

29.05.2026
Тиждень безбар'єрності

З 25 травня по 29 травня в гімназії пройшов тиждень безбар’єрності у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору до 2030 року.

28.05.2026
Кіберстійкість

28 травня педагоги та учні гімназії взяли участь в онлайн-конференції "Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та підходи 2025/26 навчального року".

27.05.2026
Онлайн конференція "Кіберстійкість освіти Львівщини".

28 травня 2026 року о 11:00 проводить онлайн конференцію «Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та підходи 2025/26 навчального року».