З метою посилення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді, враховуючи зростаючу потребу держави у фахівцях у сфері кібербезпеки, а також з метою підвищення обізнаності та захисту дітей і молоді від ризиків вербування ворогом, Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації спільно з Управлінням цифрового розвитку ЛОВА, Управлінням Служби безпеки України у Львівській області, Управлінням протидії кіберзлочинам у Львівській області, Громадською організацією «Інститут Кібербезпеки та аналітики» (в межах проєкту «Кібермарафон») та Громадською організацією «Інститут освітніх ініціатив» (в межах проєкту «Міжнародний освітній марафон») 28 травня 2026 року о 11:00 проводить онлайнконференцію «Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та підходи 2025/26 навчального року».
До порядку денного конференції включено питання «Профілактична робота щодо забезпечення кіберстійкості в літній канікулярний період 2026 року». Порядок денний за покликанням https://cutt.ly/BtMp7n2O. Мирон Пацай, m.patsaj@osvita.loda.gov.ua, +380500422751
Підключення до онлайн-конференції здійснюватиметься за посиланням: https://cutt.ly/YtMotAlW та на YouTube-каналі «Освіта Львівщини» за посиланням: https://www.youtube.com/@Osvita_Lvivschiny