Останнє опубліковане
З 25 травня по 29 травня в гімназії пройшов тиждень безбар’єрності у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору до 2030 року.
28 травня педагоги та учні гімназії взяли участь в онлайн-конференції "Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та підходи 2025/26 навчального року".
28 травня 2026 року о 11:00 проводить онлайн конференцію «Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та підходи 2025/26 навчального року».
23 травня в Україні відзначають День Героїв - щорічне свято, запроваджене на честь усіх Захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротися за рідну землю протягом не одного століття.
Сьогодні учні 4-Б класу ( класний керівник Демків І.В.) подарували своїм чарівним матусям справжнє свято.