Обізнаність - безпека життя!




Сьогодні учні 6–9 класів гімназії  мали зустрічі з начальницею ювенальної превенції Шептицького районного відділу поліції Іриною Панасюк.

Під час спілкування обговорили питання безпеки в мережі «Інтернет», протидії інтернет-шахрайству, обману та протиправній діяльності, зокрема пов’язаній із диверсіями та спробами вербування неповнолітніх.

Ірина Степанівна ознайомила учнів із рекомендаціями, яких варто дотримуватися, щоб убезпечити себе, дала відповіді на запитання та наголосила на важливості відповідальної поведінки як у закладі освіти, так і поза його межами.

Дякуємо Ірині Панасюк за конструктивну, відверту й змістовну розмову заради безпечного життя.

 


Останнє опубліковане

21.05.2026
День вишиванки

День вишиванки – це сучасне українське свято, яке об’єднує людей навколо національних традицій. У цей день вишиванку одягають як символ культури, спадкоємності поколінь і поваги до свого коріння. Цього року 21 травня, відзначаючи 20-річний ювілей з дня запровадження свята, учні і вчителі провели різні заходи. Зокрема, підтримали ініціативу пов'язати вишиту стрічку до пам'ятних дощок полеглим захисникам. Учні 6 і 8 класів підготували святковий захід «Нитка, що єднанає покоління». А ще учасники навчального процесу гімназії принесли з дому різні вишиті вироби. Серед них були і такі, які виготовлялись ще у 1933 році, 40-х, 50-х, 60-х роках ХХ століття. Були і вишивки, виконані у ближчий до наших днів час. Це дало змогу організувати прекрасну виставку-експозицію, від якої усі присутні були захоплені. Охочі – й учителі , й учні розповідали про тих, хто вишив той чи інший виріб, коли саме. На уроках образотворчого мистецтва та ЗБД діти малювали придумані ними візерунки для вишиття сорочок. Щира вдячність усім, хто долучився до такого прекрасного свята. Вишиванка – символ України, Кожної великої родини, Нашої історії та мови Залюбки вдягаєм її знову. Не цурайтесь традицій своїх, добрі люди, Оберегів святих, що живуть у віках. Бо без них українців із нас вже не буде, Як і квітів зимою у білих полях.

14.05.2026
День цивільного захисту

ПРотягом 13-14 травня в Острівській гімназії було проведено заходи до Дня цивільного захисту. Під час проведення заходів у 1-9 класах відбувалося формування в учнів практичних навичок поведінки в екстремальних умовах, відпрацювання алгоритмів дій під час воєнного стану та перевірка готовності до евакуації.