Свято Останнього дзвоника - 2026




????
Сьогодні у нашій гімназії відбулося особливе й щемливе свято — свято Останнього дзвоника.
Це день, сповнений теплих емоцій, підсумків навчального року, радості досягнень і світлих надій на майбутнє. ????????
Особливо хвилюючим він став для наших дев’ятикласників-випускників, які перегортають важливу сторінку свого життя, та їхніх класних керівників Наталії Романків та Андрія Дікальчука, батьків, друзів.
По-родинному тепло звучали напутні слова отця Михайла Микити. Спільна молитва й Боже благословення стали для всіх присутніх джерелом віри, підтримки та добра.
Директор гімназії Руслана Верескун привітала учнів, педагогів і батьків із завершенням навчального року, побажала випускникам правильно обрати свою життєву стежину, сміливо й упевнено йти до своїх мрій та ніколи не втрачати віри у власні сили.
Учні 3–8 класів за особливі досягнення у навчанні були нагороджені Похвальними листами.
Подяки від директора отримали й випускники, які активно проявляли себе у шкільному житті: команда ДЮРП «Вогник» під керівництвом Юлія Кулявець, команда «Сокіл /Джура», керівник Галина Дроздяк, лідери учнівського самоврядування « ТЕМП»
До урочистостей долучилися волонтери ГО "Фундація розвитку та стратегічних змін",які організували акцію «Кава за донат».
Усі охочі мали змогу підтримати наших захисників та захисниць, зробивши свій внесок для ЗСУ.????????
Особливим подарунком від випускників стали прощальні танці та тепла пісня, які зворушили кожного присутнього.
Віримо, що шлях наших дітей буде світлий, мирний і щасливий. Нехай у серцях назавжди залишаться найкращі спогади про шкільні роки, а попереду чекають нові перемоги та звершення.
Бажаємо всім теплого, мирного, безтривожного та світлого літа.☀️
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, мріяти й святкувати цей день.
Дякуємо вчителям і школі за знання, виховання та любов до дітей.❤️

Останнє опубліковане

28.05.2026
Національний тиждень безбар'єрності

У рамках Національного тижня безбар’єрності у нашій гімназії відбувся захопливий футбольний турнір серед учнів 5–7 класів!

28.05.2026
Кольоровий світ без бар’єрів

У рамках Тижня безбар’єрності для учнів 4-Б класу (класний керівник Іванна Шевчик, асистент вчителя Галина Крокош, практичний психолог Ольга Коліда, соціальний педагог Оксана Качур) було проведено захопливий квест «Кольоровий світ без бар’єрів»