Останнє опубліковане
У рамках Національного тижня безбар’єрності у нашій гімназії відбувся захопливий футбольний турнір серед учнів 5–7 класів!
У рамках Тижня безбар’єрності для учнів 4-Б класу (класний керівник Іванна Шевчик, асистент вчителя Галина Крокош, практичний психолог Ольга Коліда, соціальний педагог Оксана Качур) було проведено захопливий квест «Кольоровий світ без бар’єрів»
Сьогодні ми розпочали Національний тиждень безбарʼєрності з флешмобу «Ми різні — ми рівні»