ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ
ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ.
У 1- А класі, відбулася зворушлива година спілкування, присвячена пам'яті жертв Голодомору (педагог організатор О. С. Коваль)
Нехай пам’ять про минуле, буде запорукою нашої єдності та гідності.

Запалімо свічку пам’яті у кожному серці!
Все реакции:
16Оля Дейкало и ещё 15